O firmie

    Witamy na stronie RX-Polska S.C., jednego z największych na rynku polskim oraz liczącego się w Europie i na świecie bezpośredniego importera oraz producenta elementów, niezbędnych do montażu szkła lub budowy balustrad ze stali nierdzewnej lub aluminium.

RX-Polska jest uznanym i renomowanym dostawcą wysokiej jakości akcesoriów do balustrad.
Prezentujemy elementy do montażu szkła lub balustrad – balustrady całoszklane, balustrady stalowe, daszki szklane, balkony francuskie.

Nasze akcesoria dostarczamy firmom, które wykonują balustrady systemowe, a także klientom indywidualnym. 

   Elementy do montażu szkła i balustrad firmy RX-Polska mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz budynków: w domach jednorodzinnych, centrach handlowych, na klatkach schodowych,  na balkonach, basenach, w parkach i wielu innych miejscach.

W naszym asortymencie znajdują się elementy do montażu szkła i balustrad w pełnej palecie rozmiarów i wariantów.

* Są to w szczególności słupki do balustrady zawierające uchwyty do szkła lub przelotki na rurki, podpory poręczy, podstawy słupków, uchwyty poręczy.

* Dostępne są u nas również uchwyty do szyb, dzięki którym możliwe jest precyzyjne i stabilne mocowanie szkła, w tym akcesoria takie jak rotula do szkła.

* Specjalizujemy się również w balustradach cało szklanychdaszkach szklanych.

* Poza tym, w sprzedaży znajdują się rurysystemy linekkule nierdzewnezaślepki, rozety, kolanka, łączniki, blaszki montażowenitonakrętki, wkręty, śrubki, zawiasynarzędzia montażowe oraz chemia, kleje i kotwy

RX-Polska proponuje rozwiązania modułowe czyli łączenie różnych styli i systemów takich jak jednoczesne zastosowanie  stali i szkła, które daje wspaniałe efekty przestrzenne i wizualne.

 


Nasza firma powstała w 2012 roku. Początkowo głównym profilem działalności był import elementów ze stali nierdzewnej. W kolejnych latach rozwinęliśmy własna produkcje oraz znacznie poszerzyliśmy gamę oferowanych produktów przy jednoczesnej ekspansji na rynki zagraniczne.

Siedziba znajduje się w Jawczycach / Warszawa Ursus przy ulicy Gołąbkowska 7.

    


  Oddział we Francji znajduje się w Paryżu, ulica 1 Rue de Stockholm
         • Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00 
         • Sobota - Niedziela NIECZYNNE

https://rxinoxfrance.fr/ 

         


  Oddział w Ukrainie znajduje się we Lwowie, ulica Naukowa 5A (piętro 2, lokal 240)
         • Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00 
         • Sobota - Niedziela NIECZYNNE

https://rx-ukraine.com.ua/ 


 W ciągu ostatnich kilku lat byliśmy uczestnikami TARGÓW BUDOWLANYCH - gdzie prezentowane najlepsze firmy całego rynku budowlanego:

(kliknij na ikonkę aby zobaczyć więcej informacji):     

      

         

  

          


Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością, estetyką i precyzją wykonania, dzięki czemu gwarantują bezpieczne użytkowanie przez długie lata. Zapewniamy doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich produktów. 

Produkty wysyłamy do takich krajów jak: Norwegia, Szwecja, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Portugalia, Grecja, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Mołdawia, Finlandia, Czechy, Słowacja, Austria, Portugalia, Dania.

Zapewniamy dostawę na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
Umożliwiamy również odbiór osobisty zamówionych elementów w siedzibie naszej firmy znajdującej się w Jawczycach przy ulicy Gołąbkowska 7.


Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące oferty, potrzebują pomocy w wyborze elementów to prosimy o kontakt.
Zapewniamy konkurencyjne ceny, a także sprawną dostawę zamówionych produktów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl